Štrůdlování

Sobotní veřejné setkání na Řehenickém Dvorku, ktere jsme svolali u příležitosti Strudlovani, mělo senzační přátelskou atmosféru.

Přišli se s námi a naším prostorem seznámit úžasní lidé a přinesli do soutěže o nejlepší štrůdl skvělé recepty. Ochutnali jsme štrůdl klasický jablečný, ale i slaný, kynutý, s čokoládou a dalšími skvělými ingrediencemi Výherním receptem byl strudl s jablky, ale i se švestkama a rumem, který dostal většinu hlasů. Hodnotné ceny pro první tři soutěžící byly dárkový poukaz na saunu a vířivku v našem Relaxu v Řehenicích, dárkový poukaz na relaxační masáž v naší královské jurtě a stříbrná mince od našeho andělského investora Řehenického Dvorku Pavla Kupky, který je spoluzakladatelem investiční společnosti Golden Gate. Děti si zajezdily na ponících a opékaly se buřty v teepee za zvuků šamanských bubnů. Velké poděkování všem, kteří přišli a mohli jsme si v jejich společnosti užít krásné odpoledne.

Podělte se s námi o Vaše zážitky a případně i fotky.

Budeme za to moc rádi. Těšíme se brzy na další setkání při Svatomartinské slavnosti 11. listopadu v odpoledních hodinách.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *